Anasayfa Haber ve Duyurular Haberler KURBAN 2014 KAYITLARIMIZ BAŞLADI

PostHeaderIcon KURBAN 2014 KAYITLARIMIZ BAŞLADI

Bu yıl vekalet yoluyla kurban kesim kampanyamızın kayıtları başladı. Yurt içi ve yurt dışında yapılacak kesimler için tek fiyat 400 tl (140 Euro) olarak belirlendi. Önceki yıllarda yurt içi ile birlikte Bulgaristan ve Makedonya’da da başarılı kurban organizasyonları gerçekleştiren Vakfımız bu yıl Sırbistan’nın Sancak bölgesinde de kesim yapacak. Edirne’de kesilecek kurbanların etleri ihtiyaç sahibi ailelerin yanı sıra Vakfımızın misafirhanelerinde kalan yüksek öğrenim öğrencilerinin ihtiyaçları için kullanılacak. Kurban kampanyası kayıtları için irtibat telefonları şöyle:

0 284 213 06 03 – 0 506 626 92 22 – 0 542 521 26 27

Duyurular

EDİRNE MİMAR SİNAN VAKFI
2018 YILI 1. DÖNEM SOHBETÇİ LİSTESİ

Devamını oku...
 

 

 Edirne Mimar Sinan Vakfı Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Edirne Uluslararası Öğrenciler Akademisi program özeti için tıklayınız...

 

Uluslarası Öğrenciler Akademisi başvuru formu için tıklayınız...

 

YTB-EDİRNE MİMAR SİNAN VAKFI 2016

ULUSLARARASI ÖĞRENCİLER AKADEMİSİ

            Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı’nın desteği ile Edirne Mimar Sinan Vakfının bu sene 3. cüsü düzenlediği Edirne Uluslararası Öğrenciler Akademisi Edirne’de yükseköğrenim gören Uluslararası Öğrencilerin akademik, sosyal ve kültürel donanımlarının güçlendirilmesini, ilgi ve çalışma alanlarına ilişkin yeni olanakların sunulmasını hedefleyen bir eğitim programıdır. 

Devamını oku...
 

Copyright © 2009 Mimar Sinan Vakfı