Anasayfa

PostHeaderIcon FETH-İ MÜBİNE DOĞRU

Rumeli gençlik Grubu’nun kendi bünyesinde yaptığı programların bu haftaki konusu İstanbul’un Fethi idi. 21 Mayıs 2010 günü Edirne Mimar Sinan Vakfı Balkan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen programda İstanbul ‘un Fethi ve Fatih Sultan Mehmet Han üzerine konuşuldu. Programda Trakya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi Mehmet Gedik ve Makine Mühendisliği öğrencisi Faruk Yaren sunumlar yaptılar. Fetihle ilgili çeşitli video ve slaytların da izlendiği programa Trakya Üniversitesi öğrencileri yoğun ilgi gösterdi. Etkinliğe, Edirne’de misafir olarak bulunan Makedonya’dan Genç Kalemler Eğitim Kültür Sanat ve Spor Derneği üyeleri de katıldı. İzleyicilerin de soruları ve fikirleriyle katkıda bulunduğu programda fetih heyecanı bir kez daha yaşandı.

 

<< Başlangıç < Önceki 31 Sonraki > Son >>

Sayfa 31 - 31

Duyurular

EDİRNE MİMAR SİNAN VAKFI
2018 YILI 1. DÖNEM SOHBETÇİ LİSTESİ

Devamını oku...
 

 

 Edirne Mimar Sinan Vakfı Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Edirne Uluslararası Öğrenciler Akademisi program özeti için tıklayınız...

 

Uluslarası Öğrenciler Akademisi başvuru formu için tıklayınız...

 

YTB-EDİRNE MİMAR SİNAN VAKFI 2016

ULUSLARARASI ÖĞRENCİLER AKADEMİSİ

            Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı’nın desteği ile Edirne Mimar Sinan Vakfının bu sene 3. cüsü düzenlediği Edirne Uluslararası Öğrenciler Akademisi Edirne’de yükseköğrenim gören Uluslararası Öğrencilerin akademik, sosyal ve kültürel donanımlarının güçlendirilmesini, ilgi ve çalışma alanlarına ilişkin yeni olanakların sunulmasını hedefleyen bir eğitim programıdır. 

Devamını oku...
 
Resim
06.png

Copyright © 2009 Mimar Sinan Vakfı